sDP-1000EX

sDP-1000EX je špičkový D / A převodník a předzesilovač. Jedná se o zařízení s mnoha špičkovými funkcemi: zvukovým rozhraním USB, která podporuje přehrávání DSD, vysoce výkonným hodinovým obvodem, napájením z baterie a vysoce výkonným předzesilovačem.

Design je kompaktní a elegantní. K dispozici jsou různá digitální a analogová připojení. Okénko displeje OLED zobrazuje informace o použití a lze jej snadno ovládat pomocí dálkového ovladače a přepínačů na čelním panelu.

USB audio používá asynchronní režim k připojení digitálního zvukového zdrojového zařízení, jako je PC. Může přehrávat 32bitový / 384KHz signál PCM (maximální) a signál DSD. Navíc lze kvalitu zvuku ze vstupního zdroje vylepšit speciálně navrženým vysoce výkonným taktem a 32bitovým obvodem up-sampler.

Všechny části audio obvodu včetně DAC a ovládání hlasitosti předzesilovače jsou plně symetrické. V cestě audio signálu se nepoužívá jediný vazební kondenzátor, protože by to způsobilo zkreslení kvality zvuku. Tyto konstrukce nám umožňují slyšet jasný, vynikající zvuk s vysokým rozlišením.

Aby bylo možné dodávat vysoce kvalitní energii, má nainstalovány dvě sady baterií, zatímco jedna poskytuje energii, druhá se nabíjí a přepíná mezi těmito funkcemi automaticky, takže po připojení k napájecímu zdroji pro nabíjení baterie není třeba žádné další práce. SDP-1000EX bude nepřetržitě pracovat pouze z baterie.

Na trhu již existuje mnoho DAC, ale sDP-1000EX je neporovnatelný. SDP-1000EX bude fungovat jako centrum nejlepšího špičkového audio systému.

Na dotaz
111 990 Kč
Kategorie: D/A převodníky
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu