sDP-1000EX

sDP-1000EX je špičkový D / A převodník a předzesilovač. Jedná se o zařízení s mnoha špičkovými funkcemi: zvukovým rozhraním USB, která podporuje přehrávání DSD, vysoce výkonným hodinovým obvodem, napájením z baterie a vysoce výkonným předzesilovačem.

Design je kompaktní a elegantní. K dispozici jsou různá digitální a analogová připojení. Okénko displeje OLED zobrazuje informace o použití a lze jej snadno ovládat pomocí dálkového ovladače a přepínačů na čelním panelu.

USB audio používá asynchronní režim k připojení digitálního zvukového zdrojového zařízení, jako je PC. Může přehrávat 32bitový / 384KHz signál PCM (maximální) a signál DSD. Navíc lze kvalitu zvuku ze vstupního zdroje vylepšit speciálně navrženým vysoce výkonným taktem a 32bitovým obvodem up-sampler.

Všechny části audio obvodu včetně DAC a ovládání hlasitosti předzesilovače jsou plně symetrické. V cestě audio signálu se nepoužívá jediný vazební kondenzátor, protože by to způsobilo zkreslení kvality zvuku. Tyto konstrukce nám umožňují slyšet jasný, vynikající zvuk s vysokým rozlišením.

Aby bylo možné dodávat vysoce kvalitní energii, má nainstalovány dvě sady baterií, zatímco jedna poskytuje energii, druhá se nabíjí a přepíná mezi těmito funkcemi automaticky, takže po připojení k napájecímu zdroji pro nabíjení baterie není třeba žádné další práce. SDP-1000EX bude nepřetržitě pracovat pouze z baterie.

Na trhu již existuje mnoho DAC, ale sDP-1000EX je neporovnatelný. SDP-1000EX bude fungovat jako centrum nejlepšího špičkového audio systému.

Na dotaz
104 990 Kč
Kategorie: D/A převodníky
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení