sMS-1000SQ Eunhasu (USB výstup + analogové výstupy)

Protože tradiční síťová technologie postupuje rychleji než kdykoli předtím, přenáší síťovou zvukovou technologii dále a rychleji než jakákoli jiná forma zvukové technologie před tím. Abychom mohli použít metaforu, můžeme porovnat rychlost vývoje síťové zvukové technologie se zajícem závodícím proti želvě. Přesto bychom neměli přehlédnout vytrvalost želvy v závodě, základy zvukové technologie.

SOtM již získává technickou sílu specializovanou na kvalitu zvuku, jako je vytrvalost želvy v závodě, která je nejdůležitějším prvkem audio systému. S využitím této technologické síly SOtM úspěšně představil sMS-1000SQ. Produkt, který uspokojí poptávku po kvalitě zvuku a funkčnosti a zároveň získá konkurenční výhodu, pokud jde o cenu a technologickou převahu.

SMS-1000SQ Eunhasu je nabízen s různorodými možnostmi, které zákazníkům umožňují svobodně si přizpůsobit své zkušenosti podle osobního vkusu a požadavků. Přesto je sMS-1000SQ také schopen poskytovat vysoce kvalitní zvuk se základní výchozí specifikací a lze jej dále vylepšit použitím samostatného externího napájecího zdroje do zvukového portu USB. Přidáním samostatného vysoce výkonného hodinového modulu sCLK-EX lze navíc sMS-1000SQ Eunhasu snadno upgradovat na další úroveň zvuku, což přináší podrobnější, transparentnější a dynamičtější zvuk.

SMS-1000SQ Eunhasu je standardně vybaven SSD, který se zaměřuje na vyšší rychlost a méně šumu, což má přímý vliv na kvalitu zvuku. Dále lze nainstalovat větší kapacitu SSD nebo HDD. Kromě toho lze pro kopírování CD nainstalovat BDD (disková jednotka Bluray). Externí úložná jednotka USB je také automaticky rozpoznána a použita k přehrávání hudebních souborů.

Prostřednictvím síťového připojení lze hudební soubor v NAS nebo na interních úložných jednotkách snadno sdílet, prohledávat a přehrávat pomocí NFS, SMB, DLNA serveru nebo DLNA rendereru atd. Můžete také vytvořit systém pro více přehrávačů s sMS-1000SQ Eunhasu a podpůrná zařízení Roon nebo LMS (Logitech Media Server). Navíc sMS-1000SQ Eunhasu umožňuje snadné streamování Qobuzu, TIDALU nebo internetového rádia, takže si každý může vychutnat vysoce kvalitní zvuk s sMS-1000SQ Eunhasu.

Jednoduše je sMS-1000SQ Eunhasu nejmodernějším hudebním serverem i přehrávačem založeným na solidní špičkové technologii. Se standardní konfigurací nabízí extrémně dobrý zvuk, ale s konfigurací sCLK-EX budete moci zažít vrchol zvukové kvality produkované sMS-1000SQ Eunhasu.

Jednoduše zažijte rozdíl a překvapte s sMS-1000SQ vyvinutým SOtM.

Na dotaz
118 000 Kč
Kategorie: Hudební servery a přehrávače
Záruka: 2 roky