sMS-1000SQ Windows Edition (USB výstup)

SMS-1000SQ Windows Edition je nový druh hudebního serveru založeného na OS Windows namísto původního sMS-1000SQ založeného na Linuxu.

Ve srovnání s hudebními servery založenými na Linuxu zajistila diverzifikovaná kompatibilita a podpora programů, uživatelsky přívětivý provoz a takové pohodlné funkce širokou popularitu hudebních serverů založených na operačním systému Windows.

Po delší době výzkumu a testování SOtM hrdě ohlašuje první z našich serverů založených na Windows OS, které jsou výrazně lepší než jakékoli stávající servery založené na Windows OS na trhu, SOtM sMS-1000SQ Windows Edition je nepřekonatelný a schopný poskytovat nejlepší zvuk kvalita dnes.

Zde jsou klíčové body, proč je edice Windows sMS-1000SQ tak speciální,

Nejprve jsme se rozhodli použít oceněný AudiophileOptimizer ze Švýcarska založený na Highend-AudioPC, abychom zásadně zvýšili již tak skvělou kvalitu zvuku sMS-1000SQ.

AudiophileOptimizer získává oblíbenou přízeň audiofilů z celého světa. Je nainstalován jako první část softwaru, aby byla zajištěna nejlepší možná kvalita zvuku. Audiophile Optimizer speciálně optimalizuje operační systém Windows s jediným cílem, reprodukovat tu nejvyšší možnou kvalitu zvuku. Stručně řečeno, SOtM sMS-1000SQ Windows Edition je operační systém Windows čištěný AudiophileOptimizer.

Zadruhé, uživatelé mohou snadno získat vysoce kvalitní službu internetového streamování prostřednictvím ROON a dalšího softwaru pro přehrávání a mohou vytvořit konfiguraci vícezónového síťového audio systému.

Zatřetí, edici Windows sMS-1000SQ lze považovat za zařízení s operačním systémem Windows, které se specializuje na získávání vysoce kvalitního zvuku, ale umožňuje použití všech funkcí operačního systému Windows založených na renomovaném výkonu hardwaru SOtM.

Začtvrté, sMS-1000SQ Windows Edition používá jako základní funkci tX-USBexp a umožňuje externí napájení zvukového portu USB pro snadný upgrade na úroveň kvality zvuku.

Navíc edice sMS-1000SQ Windows Edition umožňuje využívat internetové streamovací služby jako TIDAL nebo Qobuz a běžné programy pro přehrávání hudby jako Foobar2000 a JRiver atd.

SMS-1000SQ Windows Edition nabízí nejlepší zvuk a techniky jako původní sMS-1000SQ, obě řady sMS-1000SQ poskytují nejuspokojivější kvalitu zvuku. Bez ohledu na to, jaké druhy audio systémů si uživatelé přejí vytvořit, mohou si užít fantastický zvukový výkon s SOtM sMS-1000SQ.

Jednoduše zažijte rozdíl a překvapte s sMS-1000SQ Windows Edition vyvinutým SOtM.

Na dotaz
103 250 Kč
Kategorie: Hudební servery a přehrávače
Záruka: 2 roky