dCBL-CAT6 (prémiový konektor)

Vysoce kvalitní technologie přehrávání síťového streamování, která se nám rozvinula před očima, by se ve skutečnosti dala označit jako nový začátek technologií reprodukce zvuku, které budou v příštích letech dále vylepšovány, ale je také pravda, že takové pohodlí technologie přehrávání v síťovém streamování plně neuspokojuje poptávku a vášeň pro vysoce kvalitní zvuk všech audiofilů. Protože většina audiofilů to nemohla a nechtěla pochopit a potvrdit, porty pro připojení k síti přenášejí do zvukových systémů prostřednictvím připojených síťových kabelů spoustu šumu, který zhoršuje odpovídající zvukové kvality.

Skutečnost, zda je patrný přenos šumu prostřednictvím různých digitálních rozhraní, byla předmětem mnoha sporů od doby, kdy byla k dispozici vysoce kvalitní reprodukce pomocí zvukových zařízení s rozhraním USB. Ti zákazníci, kteří používali produkty SOtM, jako jsou tX-USBexp, tX-USBhub a dCBL-U2, by měli být schopni zjistit přítomnost takových ruchů a přínos jejich eliminace.

Také dCBL-CAT6, druh kabelu digitálního rozhraní, byl navržen a vyvinut za účelem zlepšení kvality zvuku síťových zvukových zařízení snížením příslušných šumů. Kromě zlepšení kvality zvuku je kabel konstruován ze struktury SFTP, aby byla zajištěna stabilita přenosu signálů, které se zrychlují a podporují funkci CAT 6. Dále je základní (standardní) typ LAN konektoru vyroben s využitím zcela stíněného terminálu CAT6, který je také použitelný pro výběr a použití prvotřídního konektoru LAN ze zinkového tlakového odlitku.

Spojení dCBL-CAT6 s iSO-CAT6 umožní zažít skutečnou hodnotu současného kabelu. Produkty dCBL-CAT6 a iSO-CAT6 jsou nepostradatelné položky, které je třeba použít k získání síťového zvukového zvuku v nejvyšší kvalitě.

od 9 440 Kč
Kategorie: Kabely
Záruka: 2 roky
Délka: 0,5 m
Na dotaz
9 440 Kč
Délka: 1 m
Na dotaz
10 325 Kč
Délka: 2 m
Na dotaz
11 800 Kč
Délka: 3 m
Na dotaz
13 275 Kč
Délka: 4 m
Na dotaz
14 750 Kč
Délka: 5 m
Na dotaz
16 225 Kč

Popis produktu není dostupný