sPS-1000 CAPS

SPS-1000 je vysoce výkonný stejnosměrný lineární napájecí zdroj, který se připojuje k audio zařízením pomocí stejnosměrného napájení pro maximalizaci zvukového výkonu.

Je navržen tak, aby fungoval pouze s lineárními obvody, což znamená, že vůbec nepoužívá žádné digitální obvody. Nevytváří tedy žádný digitální vysokofrekvenční šum. Rovněž využívá obvody regulátoru s velmi nízkým šumem k minimalizaci slabého šumu, který se vyskytuje i v lineárních obvodech, a má zabudovaný filtr šumu, který blokuje šum vycházející ze střídavého napájení.

Pro stabilní provoz má vestavěný výstupní obvod ochrany proti zkratu a obvod ochrany proti přehřátí a také vysoce výkonné zvukové komponenty byly vybrány prostřednictvím řady experimentů pro nejlepší přizpůsobení.

K dispozici jsou 3 výkonové výstupy; Na zadním panelu sPS-1000 je k dispozici vysoká, střední a nízká úroveň a každý výstup má 4stupňové volitelné napětí, takže se může připojit k různým zvukovým zařízením.

Výstup na vysoké úrovni je určen pro zařízení se zdrojem zvuku, jako je digitální přehrávač médií, která vyžadují vysoké napětí a vysoký proud, jako je sMS-1000SQ nebo počítače s nízkou spotřebou. Výstup střední úrovně je pro většinu zvukových zařízení, která vyžadují střední napětí a střední proud, jako je sDP-1000EX.
Nízkoúrovňový výstup je určen pro malá zvuková zařízení, která potřebují nízké napětí a nízký proud, jako je například tX-USBexp, který může běžet i přes USB napájení.

SPS-1000 představí bohatý a elegantní zvuk se zvýšeným rozlišením prostřednictvím stabilního stejnosměrného napájení, tyto funkce pokryjí suché a drsné charakteristiky považované za slabost většiny digitálních zvukových zařízení a tyto prezentace budou nejlepší vlastností sPS-1000. .

Při používání sPS-1000 ve vašem audio systému zažijete neuvěřitelné zvukové rozdíly, přinese vám pocit uspokojení, jako když používáte audio zařízení vyšší úrovně.

Na dotaz
35 400 Kč
Kategorie: Napájení a filtrace
Záruka: 2 roky