sMS-200ultra

NEZAPOMEŇTE NA MOŽNOST VÝJIMEČNÉHO UPGRADU:

SMS-200ultra je upgradovaný síťový přehrávač vybavený speciální deskou přehrávače médií a vysoce výkonnými audiofilními hodinami, které vycházejí z dlouholetých zkušeností SOtM.

Vylepšení vynikajících recenzí a zpětné vazby od uživatelů sMS-200, sMS-200ultra byl navržen tak, aby zahrnoval hodiny sCLK-EX - srdce tohoto špičkového digitálního audio zařízení. Tato nová kombinace přináší výrazné zlepšení zvuku. Pokud jste si užívali skvělý výkon sMS-200, přidání sCLK-EX zlepší váš zážitek nad rámec obvyklých omezení tradičních malých zdrojových zařízení.

Pomocí možnosti konektoru hlavních hodin synchronizujte sMS-200ultra s externím zařízením hlavních hodin, jako jsou hodiny s rubidiovým krystalem. Tato funkce má potenciál předefinovat vaše vnímání zvuku od malých síťových přehrávačů.

SMS-200ultra je zařízení s digitální technologií, ale protože je založeno na hlubokém porozumění analogové technologii SOtM, lze jej definovat jako jedno z mála vysoce výkonných digitálních zvukových zařízení, které provádí vynikající analogový zvuk.

Díky špičkové technologii poskytující nově přizpůsobené srdce sMS-200 se zrodí sMS-200ultra. Zapůsobte na sebe opravdu krásnou hudbou.

Skladem
40 990 Kč
Kategorie: Hudební servery a přehrávače
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu