iSO CAT7

Skladem
13 490 Kč
Kategorie: Napájení a filtrace
Záruka: 2 roky

iSO-CAT7 je produkt, který zlepšuje výkon iSO-CAT6, který byl použit jako nutnost pro všechny audio systémy, které používají LAN porty. Ačkoli se iSO-CAT6 může zdát jako malé a jednoduché příslušenství, získal dobré recenze od mnoha uživatelů pro svůj jednoznačný účinek. Jeden z uživatelů jej chválil jako "nejlepší zvukové příslušenství, které jsem kdy v životě použil".

iSO-CAT7 je další vylepšený izolační filtr LAN, který snadno překonává výkon iSO-CAT6 a byl vyvinut po mnoha testech, aby realizoval zvukový výkon potřebný pro Ultra high-end audio. Prostřednictvím tohoto testovacího procesu byly vybrány speciálně vybrané části pro tvarování a zdokonalování zvuku a každá ze čtyř ethernetových signálních linek zabudovaných do ethernetového kabelu je oddělena a stíněna, aby se co nejvíce snížilo rušení mezi jednotlivými signálovými linkami, což vedlo k jednoznačnému zlepšení kvality zvuku.

Pokud posloucháte hudbu pomocí iSO-CAT7 ve vašem systému a připojujete jej k síťovému přehrávači, který je nejdůležitější součástí síťového audio systému, budete schopni pochopit, co to znamená zdokonalit digitální zvuk blíže k analogovému zvuku. Nejedná se pouze o jednoduchá vylepšení v konkrétních částech hudby, ale o jasné změny zvuku, které způsobují iluzi rekonstrukce zvuku celé hudby nebo poslechu jiné nahrávky stejné hudby.

V okamžiku, kdy přidáte iSO-CAT7 do svého systému a ucítíte vyšší úroveň zvuku, nebude snadné přestat hrát hudbu s její novinkou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení