iSO CAT7

Skladem
15 490 Kč
Kategorie: Napájení a filtrace
Záruka: 2 roky
iSO CAT7 O 2
Novinka Tip

iSO-CAT7 je produkt, který zlepšuje výkon iSO-CAT6, který byl použit jako nutnost pro všechny audio systémy, které používají LAN porty. Ačkoli se iSO-CAT6 může zdát jako malé a jednoduché příslušenství, získal dobré recenze od mnoha uživatelů pro svůj jednoznačný účinek. Jeden z uživatelů jej chválil jako "nejlepší zvukové příslušenství, které jsem kdy v životě použil".

iSO-CAT7 je další vylepšený izolační filtr LAN, který snadno překonává výkon iSO-CAT6 a byl vyvinut po mnoha testech, aby realizoval zvukový výkon potřebný pro Ultra high-end audio. Prostřednictvím tohoto testovacího procesu byly vybrány speciálně vybrané části pro tvarování a zdokonalování zvuku a každá ze čtyř ethernetových signálních linek zabudovaných do ethernetového kabelu je oddělena a stíněna, aby se co nejvíce snížilo rušení mezi jednotlivými signálovými linkami, což vedlo k jednoznačnému zlepšení kvality zvuku.

Pokud posloucháte hudbu pomocí iSO-CAT7 ve vašem systému a připojujete jej k síťovému přehrávači, který je nejdůležitější součástí síťového audio systému, budete schopni pochopit, co to znamená zdokonalit digitální zvuk blíže k analogovému zvuku. Nejedná se pouze o jednoduchá vylepšení v konkrétních částech hudby, ale o jasné změny zvuku, které způsobují iluzi rekonstrukce zvuku celé hudby nebo poslechu jiné nahrávky stejné hudby.

V okamžiku, kdy přidáte iSO-CAT7 do svého systému a ucítíte vyšší úroveň zvuku, nebude snadné přestat hrát hudbu s její novinkou.

Zpět do obchodu