Solid Tech

Webová stránka značky: Solid Tech

Solid Tech navrhuje komplexní systémy podpory pro audio komponenty, který je uceleným konceptem, kombinujícím estetiku, flexibilitu, výkony a vysokou kvalitu řemeslného zpracování.

IZOLÁTORY

Proč oddělování od vibrací
V dnešní době si většina audiofilů uvědomuje vliv nosných materiálů na hudební reprodukci. Důvodem je rezonanční odezva, kterou mohou generovat všechna zařízení, jako jsou zesilovače, přehrávače CD a převodníky D/A atd., což způsobuje zabarvení a maskování hudební reprodukce ve frekvenčním spektru, kde se objevuje materiál a spojovací rezonance.

Tradiční řešení
Tradiční řešení, která používají nějaký z gumových puků nebo kuželů, se snaží dosáhnout lepší informace o nízkých úrovních, lepší zvukové scény, větší separace nástrojů, detailnějšího předozadního spektra nebo lepší přechodové odezvy, ale uvědomují si, že nedochází k žádnému zlepšení starostí. Jediné, k čemu dojde, je posun tónu se zdůrazněním určité frekvenční oblasti. To může ovlivnit tonální vyváženost systému a v některých situacích to může být prospěšné.

Čeho jsme chtěli dosáhnout
Díky více než 15 letům zkušeností s optimalizací špičkových referenčních zvukových systémů jsme chtěli vyvinout a navrhnout systém zvukové podpory, který nebude pouhým nosičem nebo držákem zařízení, ale spíše důležitou součástí systému. Implementací vysoce účinného systému izolace a kontroly rezonance jsme umožnili zvukovému systému nerušeně reprodukovat všechny emocionální a výrazové kvality hudby. Použití podpůrného systému bez vlastního tónu nebo signatury činí z poslechu skutečně High-End zážitek.

Feet of Silence

Feet of silence je náš nejrevolučnější izolátor. Extrémní schopnost izolace ve vertikálním i horizontálním směru z něj činí náš nejmodernější izolátor pro středně těžká zařízení.

Technické detaily:
Pomocí lehkých pružin může každý izolátor izolovat maximální hmotnost 3 kg. Při použití pružin HD může každý izolátor izolovat maximální hmotnost 6 kg.

Feet of Silence

Feet of Silence měření

Discs of Silence

Discs of Silence je dokonalá sada izolátorů pro těžké zesilovače a nerovnoměrně rozložené zátěže. Výška je nastavitelná, což umožňuje snadnou instalaci a přesné vyrovnání.

Technické detaily:
Sada je vybavena systémem pro tlumení šumu: Pro optimální izolaci by měl být každý disk zatížen minimálně 5 kg. Sada 3 disků účinně izoluje 15-35 kg nebo až 70 kg s volitelnými třemi přídavnými pružinami na izolátor. Varianta HD používá maximálně 12 pružin před jednotkou a s maximálním zatížením 45 kg na izolátor.

Disc of Silence

Bridge of Silence

Solid Tech Bridge of Silence je vyvinut pro zvýšení čistoty zvuku. Bridge of Silence přináší velký rozdíl tím, že snižuje elektromagnetické rušení při zvedání kabelů na minimum, minimalizuje místo kontaktu s podlahou a použitý materiál, beton, je skvělým odporem.

Bridge of Silence je vyroben z betonu, který je jednak těžký, aby udržel kabel rovně, a jednak z nepravidelné směsi, která snižuje statickou elektřinu a zvyšuje výkon čistoty a jasnosti.

Společnost Solid Tech nyní představuje možnost přidat k držáku kabelu prodlužovací sadu. Prodloužené tyče zvýší výšku, do které můžete kabely upevnit. Bridge of Silence Extension ušetří napájecí kabely s vysokou hustotou, aby se nezlomily v blízkosti svého připojení na zásuvku nebo na zařízení. Všechny výhody a funkce z Bridge of Silence lze zachovat i při použití prodloužení, jako je izolace vibrací a statické elektřiny. Sada se skládá ze 2 spodních tyčí, 6 středních tyčí, 2 akrylových vzpěr a 2 horních kloboučků.

Bridge of Silence

Isoblack

ISO Black nabízí snadné použití a špičkový výkon za dostupnou cenu. Rozsáhlá analýza vibrací provedená nezávislým institutem jasně ukazuje jeho účinnost i při nejnižších a nejvíce rušivých zvukových frekvencích.

Technické detaily:
Optimalizováno pro zařízení o hmotnosti 5-15 kg a přidáním dalších pružin umožňuje dodatečnou podporu 11 kg na nohu.

IsoBlack

STOJANY

Materiály stojanů reproduktorů Solid Tech byly vybrány s maximální pečlivostí, aby harmonicky spojovaly stabilitu a estetický design. Stojany mají stejný designový vzor, jaký se používá u regálových systémů Solid Tech. K dispozici je několik různých modelů, každý s odlišným designem. Vyplnění stojanů pískem zlepší výkon, protože písek způsobuje stabilitu, která zvyšuje dynamiku zvuku při nízkých úrovních. Stojany se dodávají s hroty ve spodní části, aby se zabránilo rezonanci podlahy. Většina modelů se dodává se systémem pro manipulaci s kabely integrovaným ve sloupcích.

Isoblack
Isoblack
Skladem
od 2 990 Kč

ISO Black nabízí snadné použití a špičkový výkon za dostupnou cenu. Rozsáhlá analýza vibrací provedená nezávislým institutem jasně ukazuje jeho účinnost i při nejnižších a...

266/3 K
Bridge of Silence 2.0.
Novinka Tip
6 190 Kč

Bridge of Silence 2.0   Bridge of Silence 2.0 je vyvinut pro zvýšení čistoty zvuku, tím že  snižuje elektromagnetické rušení na minimum a zamezuje  kontakt s...

274/4
Feet of concrete
Tip
6 290 Kč

Feet of Concrete  Betonové podstavce pod Hi-Fi racks. 1 balení = 4ks. Provedení bílá,  černá    

277/2
DOS Silver
7 690 Kč

Discs of Silence je dokonalá sada izolátorů pro těžké zesilovače a nerovnoměrně rozložené zátěže. Výška je nastavitelná, což umožňuje snadnou instalaci a přesné vyrovnání. Sada...

263/CER
Feet of silence
Novinka Tip
od 10 190 Kč

Feet of Silence je náš nejrevolučnější izolátor. Extrémní schopnost izolace ve vertikálním i horizontálním směru z něj činí náš nejmodernější izolátor pro středně těžká...

251/3 K
Feet of silence
Novinka Tip
od 10 190 Kč

Feet of Silence je náš nejrevolučnější izolátor. Extrémní schopnost izolace ve vertikálním i horizontálním směru z něj činí náš nejmodernější izolátor pro středně těžká...

260/3
6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Zpět do obchodu