sCLK-OCX10

NEZAPOMEŇTE NA MOŽNOST VÝJIMEČNÉHO UPGRADU:

SCLK-OCX10 je hlavní generátor hodin, který produkuje vysoce čistý hodinový signál 10 MHz.

V digitálních zvukových zařízeních působí hodinový signál jako srdce produktu, hodiny s vyšší čistotou přinášejí přesnější a lepší kvalitu zvuku. Hodiny s vyšší čistotou však také vyžadují vyšší náklady, proto vysoce čisté hodiny 10 MHz nejsou často nainstalovány uvnitř zvukového zařízení, ale jsou připojeny k interním hodinám a synchronizovány pomocí hlavních hodin jako způsob zlepšení kvalita zvuku.

SCLK-OCX10 je speciálně navržený produkt pro špičkové zvukové zařízení, který přináší všechny výhody hlavních hodin, které se používají především v nahrávacích studiích a vysoce výkonném zvuku. Mohlo by to být prvořadé digitální zařízení pro audiofily, kteří chtějí nejlepší kvalitu zvuku. Lze jej použít se zařízeními vybavenými konektorem BNC pro jejich vstup hlavních hodin. U produktů SOtM lze k produktům s nainstalovaným sCLK-EX volitelně přidat 10MHz vstupní konektory hodin, jako je sMS-1000SQ, sMS-200ultra a tX-USBultra lze použít s sCLK-OCX10.

Jak mnoho audiofilů ví, hodinový signál je úhlový čtvercový digitální signál, ale sCLK-OCX10 produkuje čistou analogovou sinusovou vlnu 10 MHz a tento sinusový hodinový signál je metodou přijatou pro nejlepší výkon hodin, protože produkuje výrazně méně šumu než úhlový čtvercový digitální hodinový signál. Aby to bylo možné implementovat, sCLK-OCX10 se skládá pouze z analogových obvodů, které obsahují 10 let know-how SOtM, odvozuje vysoký analogový zvuk, který se liší od ostatních hlavních hodin na trhu, které vydávají úhlové čtvercové digitální hodinové signály.

Skrz celou šířku pásma sCLK-OCX10 produkuje velmi jemný, hladký a přirozený zvuk bez ztráty vlastní energie, kterou má každý nástroj, zejména ve středních šířkách pásma. Přináší velmi jasné a významné zlepšení, které obvykle mohou očekávat ta nejlepší analogová zařízení, takže s sCLK-OCX10 můžete zažít nejen hudbu přehrávanou systémem, ale i podstatu a umění jejího srdce. A taková zkušenost znamená absolutní zlepšení, kterého lze dosáhnout pouze pomocí technologie SOtM, a nikoli vylepšením zvuku.

SCLK-OCX10 má čtyři výstupy a lze jej použít současně se 4 konektory BNC pro vstupní zařízení hlavních hodin. Volitelně lze nastavit a zvolit výstupní impedanci na 50 ohmů nebo 75 ohmů.

Na dotaz
121 990 Kč
Kategorie: Externí hodiny
Záruka: 2 roky
Back 1 1500x1000
Tip
Zpět do obchodu