sCLK-OCX10

NEZAPOMEŇTE NA MOŽNOST VÝJIMEČNÉHO UPGRADU:

SCLK-OCX10 je hlavní generátor hodin, který produkuje vysoce čistý hodinový signál 10 MHz.

V digitálních zvukových zařízeních působí hodinový signál jako srdce produktu, hodiny s vyšší čistotou přinášejí přesnější a lepší kvalitu zvuku. Hodiny s vyšší čistotou však také vyžadují vyšší náklady, proto vysoce čisté hodiny 10 MHz nejsou často nainstalovány uvnitř zvukového zařízení, ale jsou připojeny k interním hodinám a synchronizovány pomocí hlavních hodin jako způsob zlepšení kvalita zvuku.

SCLK-OCX10 je speciálně navržený produkt pro špičkové zvukové zařízení, který přináší všechny výhody hlavních hodin, které se používají především v nahrávacích studiích a vysoce výkonném zvuku. Mohlo by to být prvořadé digitální zařízení pro audiofily, kteří chtějí nejlepší kvalitu zvuku. Lze jej použít se zařízeními vybavenými konektorem BNC pro jejich vstup hlavních hodin. U produktů SOtM lze k produktům s nainstalovaným sCLK-EX volitelně přidat 10MHz vstupní konektory hodin, jako je sMS-1000SQ, sMS-200ultra a tX-USBultra lze použít s sCLK-OCX10.

Jak mnoho audiofilů ví, hodinový signál je úhlový čtvercový digitální signál, ale sCLK-OCX10 produkuje čistou analogovou sinusovou vlnu 10 MHz a tento sinusový hodinový signál je metodou přijatou pro nejlepší výkon hodin, protože produkuje výrazně méně šumu než úhlový čtvercový digitální hodinový signál. Aby to bylo možné implementovat, sCLK-OCX10 se skládá pouze z analogových obvodů, které obsahují 10 let know-how SOtM, odvozuje vysoký analogový zvuk, který se liší od ostatních hlavních hodin na trhu, které vydávají úhlové čtvercové digitální hodinové signály.

Skrz celou šířku pásma sCLK-OCX10 produkuje velmi jemný, hladký a přirozený zvuk bez ztráty vlastní energie, kterou má každý nástroj, zejména ve středních šířkách pásma. Přináší velmi jasné a významné zlepšení, které obvykle mohou očekávat ta nejlepší analogová zařízení, takže s sCLK-OCX10 můžete zažít nejen hudbu přehrávanou systémem, ale i podstatu a umění jejího srdce. A taková zkušenost znamená absolutní zlepšení, kterého lze dosáhnout pouze pomocí technologie SOtM, a nikoli vylepšením zvuku.

SCLK-OCX10 má čtyři výstupy a lze jej použít současně se 4 konektory BNC pro vstupní zařízení hlavních hodin. Volitelně lze nastavit a zvolit výstupní impedanci na 50 ohmů nebo 75 ohmů.

Skladem
104 990 Kč
Kategorie: Externí hodiny
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení