sNH-10G + sCLK-EX

NEZAPOMEŇTE NA MOŽNOST VÝJIMEČNÉHO UPGRADU:

Existuje  málo audio systémů, které Vám zprostředkovávají, opravdový zážitek z poslechu oblíbené hudby. Pokud je zvuk systému dostatečně dobrý, bude to zřejmě  Váš nejpříjemněji strávený čas a budete se k poslechu hudby pravidelně vracet.

Abyste  si tento okamžik užili, mnoho audiofilů investuje spoustu času a peněz do svých vlastních systémů. A chápou, že to může být dlouhá cesta, která je možná pouze s vášní pro zvuk.

Zajímalo by nás, kolik audiofilů je skutečně spokojeno se zvukem v jejich systému. Zejména u síťového audio systému budete z vlastní zkušenosti vědět, že není snadné překonat a vyřešit všechny odchylky a nedokonalosti v síti. Vyskytují se také u ultra high-endových systémů, a to hlavně kvůli dosud nedostatečnému technologickému vývoji. V tomto předmětu je klíčovým bodem zejména technologie přenosu fyzického rozhraní sítě.

Ne všechna fyzická síťová připojení používají speciální techniky vyvinuté pro přenos zvuku, přestože existuje celá řada špičkových digitálních zvukových zařízení, což nakonec přináší nedostatek věrnosti hudby, což by se u špičkových zvukových zařízení nemělo stát.

Proto jsme uvedli na trh  sNH-10G,  ethernetový switch, vyvinutý k překonání  nízkého výkonu v běžném síťovém prostředí a konečně vám může poskytnout zásadní řešení ve vašem síťovém audio systému.

Vstupní a výstupní terminály se skládají z osmi LAN portů a dvou SFP portů. A je zde také možnost instalace sCLK-EX a 10 MHz vstupního konektoru pro hlavní hodiny, aby se dále maximalizovala kvalita zvuku. Díky těmto možnostem a vysoce výkonným síťovým LAN kabelům, jako je dCBL-CAT7, bude váš síťový audio systém schopen pracovat s realističtějšími texturami, širší zvukovou scénou a výbušnou dynamikou, aniž by ztratil detaily celého rozsahu.

Bez ohledu na to, jaký špičkový audio systém aktuálně máte, vyzkoušejte sNH-10G s CLK-EX (s vestavěným Master Clock Generatorem, který Vám ukáže, jaký konečný zvuk by mohl ve Vašem síťovém systému být.

Skladem
50 990 Kč
Kategorie: Switche
Záruka: 2 roky
sNH 10G 3
Tip
Zpět do obchodu