dCBL-CAT7 + iSO-CAT7 SE

Výjimečná kombinace špičkového kabelu dCBL-CAT7 s izolátorem LAN linky iSO-CAT7 ve verzi SE s trojicí laděných LAN kabelů.

Bez ohledu na to, jak daleko byla technologie síťového streamování vyvinuta, příjemný poslech hudby by byl neúplný, pokud by nebyla zajištěna vysoce stabilní síť. Bez ohledu na to, jak je rychlý síťový přenos je prováděn za stabilních podmínek, pokud není kvalita zvuku a výkon síťového kabelu vynikající, systém nebude schopen poskytnout skutečnou krásu samotné hudby.

U síťového zvukového systému určuje výkon síťového kabelu kvalitu celkového zvuku a jemné hudební nuance, stejně jako určitý zvukový charakter závisí na kvalitě propojovacích nebo napájecích kabelů. Zejména výkon vynikajícího síťového kabelu bude mít jednoznačný vliv na jemnost hudebního výrazu zvyšujícího nuance hudby s dobře navrženým a organizovaným síťovým audio systémem.

Nově uvedený kabel dCBL-CAT7 poskytující stabilní přenos ultravysokou rychlostí je speciálně navržený špičkový audio síťový kabel s vynikajícími zvukovými charakteristikami.

Nově přidaný blok filtrů eliminující širokopásmový digitální šum přicházející ze směrovače nebo zařízení NAS interferujícího se zvukovými signály je navržen tak, aby pozoruhodně zlepšil vyvážení tónů, jeden z nejdůležitějších prvků při přenosu hudebního sentimentu, a skvěle vyjádřil dynamické zvukové charakteristiky stejně jako vlastní nuance vysoce sofistikovaného a jemného hudebního přehrávače.

Speciální edice iSO-CAT6, která byla nově zkombinována s kabelem dCBL-CAT7, je konfigurována se 3 druhy síťových kabelů, které nabízejí odlišné zvukové charakteristiky s vysokou kvalitou, což umožňuje uživateli organizovat vlastní jedinečný audio systém s výběrem jasného a nádherného tónu, jemného nebo ​​jemného & uvolněného tónu.

Pokud si přejete rozhodně zlepšit kvalitu zvuku nebo zažít čerstvou změnu zvuku vašich síťových zvukových systémů nebo získat skutečně pokročilý zvuk z audiosystémů ve skutečném high-endu, kabel dCBL-CAT7 poskytne určitě jasné zlepšení více, než jste očekávali. .

Kombinace systému a speciální edice iSO-CAT7 jistě vyplní váš prostor sladkou hudbou, jako je vůně z plně rozkvetlé květiny. Speciální edice dCBL-CAT7 a iSO-CAT7 SE přicházejí s výrazně dokonalým řešením pro skutečnou aktualizaci síťových audio systémů pro vás!

od 41 990 Kč
Kategorie: Kabely
Záruka: 2 roky
Délka: 1 m
Na dotaz
41 990 Kč
Délka: 2 m
Skladem
44 990 Kč
Délka: 3 m
Na dotaz
47 990 Kč
Délka: 4 m
Na dotaz
50 990 Kč
Délka: 5 m
Na dotaz
53 990 Kč

Popis produktu není dostupný

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení