dCBL-CAT7u + iSO-CAT7 SE

Výjimečná kombinace špičkového kabelu dCBL-CAT7u s izolátorem LAN linky iSO-CAT7 ve verzi SE s trojicí laděných LAN kabelů.

dCBL-CAT7u je nový síťový kabel, který je upgradovanou verzí dCBL-CAT7. Pokud jste již zaznamenali výrazné zlepšení kvality zvuku oproti předchozí verzi, dCBL-CAT7, dCBL-CAT7u je Ultra verze dCBL-CAT7, takže můžete očekávat více než to.

Hlavním důvodem je, že dCBL-CAT7u je vyladěn a zrozen v ultra-vysoce výkonném síťovém audio systému, který spojuje sCLK-OCX10 a 3set sNH-10G v sérii s dCBL-CAT7 a iSO-CAT7. Zvuk takového systému je velmi přesný a dostatečně přesný, aby vyjádřil jemné nuance umělce, stejně jako nejmenší vzdušnost pozadí. dCBL-CAT7u je pravděpodobně jediný ethernetový kabel vyladěný k dokonalosti v takovém perfekcionistickém systému.

Pokud připojíte dCBL-CAT7u k tomuto systému, mezi síťovým přehrávačem a třetím sNH-10G, což je poslední fáze ethernetového připojení systému, poskytuje jasné zlepšení průhlednosti zvuku a textur.

Slouží jako médium, které objasňuje, co umělec vyjadřuje a jaký zvuk skutečně je, a to umožňuje posluchači přiblížit se hudbě, kterou chtějí umělci vyjádřit. Není to srovnatelné s jednoduchou změnou kabelů nebo preferencí zvuku.

Kromě toho, pro dokonalou zvukovou implementaci, se vnitřek dCBL-CAT7u skládá ze 4 diferenciálních přenosových kabelů a každý z nich je stíněn hliníkovou fólií. Poté jsou pokryty měděným pleteným štítem, aby byly velmi odolné proti hluku. Maximální frekvence pro přenos signálu je také 1600 MHz, což podporuje standardy kategorie 7A a plně podporuje standardy 10/100/1000Base-T a 10GBase-T Ethernet.

Audiofilové, kteří provozují síťové audio systémy, budou mít potíže říci, že si skutečně užívají svůj síťový audio systém, aniž by zažili dCBL-CAT7u. dCBL-CAT7u bude ten, o kterém jste snili, abyste nakonfigurovali dokonalý ultra high-end síťový audio systém.

 

Bez ohledu na to, jak daleko byla technologie síťového streamování vyvinuta, příjemný poslech hudby by byl neúplný, pokud by nebyla zajištěna vysoce stabilní síť. Bez ohledu na to, jak je rychlý síťový přenos je prováděn za stabilních podmínek, pokud není kvalita zvuku a výkon síťového kabelu vynikající, systém nebude schopen poskytnout skutečnou krásu samotné hudby.

U síťového zvukového systému určuje výkon síťového kabelu kvalitu celkového zvuku a jemné hudební nuance, stejně jako určitý zvukový charakter závisí na kvalitě propojovacích nebo napájecích kabelů. Zejména výkon vynikajícího síťového kabelu bude mít jednoznačný vliv na jemnost hudebního výrazu zvyšujícího nuance hudby s dobře navrženým a organizovaným síťovým audio systémem.

Nově uvedený kabel dCBL-CAT7u poskytující stabilní přenos ultravysokou rychlostí je speciálně navržený špičkový audio síťový kabel s vynikajícími zvukovými charakteristikami.

Nově přidaný blok filtrů eliminující širokopásmový digitální šum přicházející ze směrovače nebo zařízení NAS interferujícího se zvukovými signály je navržen tak, aby pozoruhodně zlepšil vyvážení tónů, jeden z nejdůležitějších prvků při přenosu hudebního sentimentu, a skvěle vyjádřil dynamické zvukové charakteristiky stejně jako vlastní nuance vysoce sofistikovaného a jemného hudebního přehrávače.

Speciální edice iSO-CAT7, která byla nově zkombinována s kabelem dCBL-CAT7u, je konfigurována se 3 druhy síťových kabelů, které nabízejí odlišné zvukové charakteristiky s vysokou kvalitou, což umožňuje uživateli organizovat vlastní jedinečný audio systém s výběrem jasného a nádherného tónu, jemného nebo ​​jemného & uvolněného tónu.

Pokud si přejete rozhodně zlepšit kvalitu zvuku nebo zažít čerstvou změnu zvuku vašich síťových zvukových systémů nebo získat skutečně pokročilý zvuk z audiosystémů ve skutečném high-endu, kabel dCBL-CAT7u poskytne určitě jasné zlepšení více, než jste očekávali. .

Kombinace systému a speciální edice iSO-CAT7u jistě vyplní váš prostor sladkou hudbou, stejně jako je vůně z plně rozkvetlé květiny.

Speciální edice dCBL-CAT7u a iSO-CAT7 SE přicházejí s výrazně dokonalým řešením pro skutečnou aktualizaci síťových audio systémů pro vás!

od 47 990 Kč
Kategorie: Kabely
Záruka: 2 roky
Délka: 1 m
Na dotaz
47 990 Kč
Délka: 2 m
Skladem
50 990 Kč
Délka: 3 m
Na dotaz
53 990 Kč
Délka: 4 m
Na dotaz
57 990 Kč
Délka: 5 m
Na dotaz
60 990 Kč

Popis produktu není dostupný

Zpět do obchodu