sCLK-EX (4 výstupy)

Možná víte, že s nesčetnými daty souvisejícími s digitálním zvukem je nutné, aby digitální zvuková zařízení měla hodinové signály.

Digitální zvuková zařízení vyjadřují velmi jemné zvukové signály pomocí digitálních dat složených z „0“ a „1“, a přestože digitální zvuková zařízení mohou přenášet zvukové signály i na jiná zařízení, je nutné digitální zvukové signály případně převést na analogové signály a dostat je k nám, protože digitální data nemohou naše smysly cítit ani jim nerozumět. Tento proces se nazývá digitální analogovou konverzí a digitální data v tomto procesu se převádějí na analogový signál v reakci na signál (hodinový signál), kde se v předem stanoveném časovém intervalu opakují „0“ a „1“.

Teoreticky, i když dokonalý hodinový signál musí opakovat „0“ a „1“ ve předem stanoveném časovém intervalu, dokonalý hodinový signál bohužel na tomto světě neexistuje. Všechny hodinové signály mají časovou chybu a může být vytvořen dokonalejší analogový signál, když se počet chyb zmenší.

Časová chyba, tj. přesnost hodin, není měřena a řízena nikoliv v digitální doméně, ale v analogové doméně, takže digitální zvuk může být nazýván součástí analogové zvukové domény. Způsob, jak snadněji a jasněji pochopit a pocítit přesnost hodin, je vyzkoušet sCLK-EX, což je hodinový modul SOtM.

Pokud jste někdy zaznamenali alespoň jednou změnu zvuku v audio systému s hodinovým modulem sCLK, nebude nutné další úmyslné vysvětlení, jaké výsledky lze získat při použití hodinového modulu sCLK-EX. Je to na jiné úrovni, pokud jde o funkci a kvalitu zvuku.

SCLK-EX lze použít pro všechna digitální zařízení, která vyžadují hodinové signály, jako je DAC, hostitelská karta USB, přehrávač CD, základní deska počítače a řadič LAN. SCLK-EX může současně používat čtyři (4) hodinové výstupy, takže jednu desku sCLK-EX lze použít pro různé frekvence včetně systémových hodin, hodin LAN portu a USB hodin ve vašem PC.

Kromě toho lze zařízení použít synchronně s vysoce přesnými hodinami, jako jsou hodiny rubidia, pomocí možnosti Master clock.

S jednou deskou sCLK-EX můžete snadno dosáhnout zcela nové zvukové scény. 

Na dotaz
25 075 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení