sPQ-100

V posledních letech byly téměř všechny technologie digitálně zpracovány, takže slovo "digitální" se nyní stalo centrem všech technologií a již není trapné.

Možná, že slovo "analog" se již stalo tajemnou entitou, takže se zdá být daleko, ale nesmíme zapomínat, že digitální technologie je součástí analogové technologie. To znamená, že analogová technologie existuje již velmi dlouhou dobu a bude se používat i v budoucnu.

Slovo "analog" obsahuje analogová média, jako jsou vinylové desky (LP) a kazety, které jsme neslyšeli od generace našich rodičů nebo když jsme byli velmi mladí, takže pocit slova analog je jako velmi originální a nativní, a to by byl stejný důvod, proč je analogový záznam reprezentován jako zdroj a krása hudby.

Zatímco tyto analogové technologie byly vyvinuty do MD, CD, souborů a síťového streamování z Reeltape, Vinyl (LP), kazetové pásky atd., Některé technologie zmizely a byly zapomenuty, ale vinylové nahrávání je stále vynikající technologií, kterou miluje mnoho lidí.

Správné přehrávání těchto vinylových desek však vyžaduje velké úsilí, protože musí být použito mnoho prvků, jako jsou otočné stoly, tónová ramena, phono ekvalizéry a kazety, a zvuk je určen těmito prvky, což zdvojnásobuje obtížnost nastavení audio systému. Je to jako stejné úsilí jako nastavení dnešních přehrávačů souborů, síťových streamovacích přehrávačů a tak dále.

sPQ-100 je phono ekvalizér mezi různými prvky vinylového přehrávače.

V dobách, kdy vinylové desky byly hlavním proudem, mnoho nahrávacích společností vydávalo nahrávky a stejně jako digitální soubory dnes, mnoho společností vytvořilo EQ grafy, které odpovídají jejich vlastním charakteristikám a aplikovaly je na své nahrávky.
Kromě toho kazeta, která je základním prvkem pro vinylový přehrávač, měla také různé specifikace a takové různé specifikace byly dosud používány.

Ačkoli na trhu již existuje mnoho phono ekvalizérů, ale jak je popsáno výše, není mnoho produktů, které mohou splňovat různé specifikace ekvalizéru a kazet.

SPQ-100 je navržen tak, aby reagoval na tyto různé grafy ekvalizéru a specifikace kazet prostřednictvím nastavení přepínače na horní straně produktu. To znamená, že sPQ-100 může maximalizovat výkon různých vinylových desek a kazet.

Takže o sPQ-100 lze říci, že je sbírkou analogových technologií SOtM.

Mnoho lidí může vědět, že SOtM hlavně vyvíjí digitální produkty, ale digitální produkty SOtM jsou založeny na analogových + digitálních obvodech navržených pomocí velmi přesné analogové technologie. sPQ-100 je produkt, který plně odráží hluboké znalosti společnosti SOtM v oblasti analogové technologie.

sPQ-100 je postaven s obvody, které zesilují velmi jemné signály stokrát až tisíckrát a umožňují vám vybrat phono EQ s různými charakteristikami, také sPQ-100 je založen na speciální technologii redukce šumu SOtM. Všechny tyto prvky tedy přinášejí více než maximální výkon za minimální cenu jako ostatní produkty SOtM.

Pouhým použitím sPQ-100 budete moci probudit krásný analogový zvuk, který hluboce spí na vinylové desce.

 

NEZAPOMEŇTE NA MOŽNOST VÝJIMEČNÉHO UPGRADU:

Skladem
20 990 Kč
Kategorie: Advanced II
Záruka: 2 roky
sPQ 100 F 1500x1125
Novinka

Klíčové vlastnosti: 

 

Podpora různých druhů grafů ekvalizéru pomocí přepínačů 

Předzesilovač MM/MC

Volba vstupní impedance/kapacity

Výběr úrovně zesílení basů

Výběr frekvence obratu basů

Vysokofrekvenční volba frekvence  roll-off

Volba celkového zisk

Široký rozsah vstupního napětí

Specifikace

 

Uživatelské rozhraní
Vypínač
Provozní indikátor LED x1
MM/MC přepínač
volby Přepínač vstupní impedance/kapacity
MM: 47KΩ, 100pF, 150pF, 220pF, 330pF
MC: 15Ω, 20Ω, 100Ω, 500Ω, 10pF
Přepínač
pro zvýšení úrovně basů14,5 dB, 16 dB, 20 dB @ 20 Hz, 33 dB @ 7 Hz (bez basové police) Přepínač volby frekvence obratu basů 250Hz, 354Hz, 500Hz, 800Hz Vysokofrekvenční
přepínač volby frekvence 1592Hz, 2122Hz, 2500Hz, 3183Hz

Přepínač

celkové volby zisku 40dB, 50dB, 60dB, 70dB @ 1KHz
Tolerance: ±10% (všechna umístění přepínače)

Vstupní/výstupní signál Vstupní signál
Stereofonní RCA jack s uzemněnou svorkou x 1
MM vstup
Úroveň signálu: 3mVac ~ 10mVac @ 1KHz Doporučená impedance: 47KΩ
Doporučená kapacita: 100pF ~ 330pF
Frekvenční odezva: 20Hz ~ 20KHz

MC vstup

úroveň signálu: 0,1 mVac ~ 1mVac @ 1KHz Doporučená impedance: 15Ω ~ 500Ω Frekvenční odezva: 20Hz ~ 20KHz Výstupní signál
Stereo RCA jack
Úroveň výstupního signálu: 9,5Vac Maximální
výstupní impedance: 20Ω
typická
Frekvenční odezva: 20Hz ~ 20KHz


SNR: 100dB typický @ 1KHz maximální výstupní úroveň (MC, RIAA, 50dB nastavení zisku) Tolerance: ±10% (veškerá úroveň signálu, zisk a frekvence)
DC příkon
Vstupní napětí: 7Vdc ~ 9Vdc
Vstupní proud: 1A max
5,5 mm OD, 2,1 mm konektor ID adaptéru

Provozní prostředí Provozní teplota
: 0 ~ + 40 °C
Skladovací teplota: 0 ~ + 40 ° C
Provozní a skladovací vlhkost: 10% ~ 90%
Rozměry
106 x 48 x 245 (mm)
Hmotnost
: 1,5 kg >

Zpět do obchodu