mT-1000

Nelze dostatečně zdůraznit, jak důležité je kvalitní napájení ve špičkových zvukových systémech. Šum generovaný jinými digitálními zařízeními ve vaší domácnosti může být hlavním faktorem při zkreslení výšek, degradaci textur instrumentů a způsobování shlukování nízkých frekvencí.

Prevalence digitální technologie v našich domácnostech je často podceňována - špičkové zvukové systémy jsou obklopeny obrovským množstvím šumu vyzařovaného našimi každodenními digitálními zařízeními. SOtM využívá svou inovativní technologii k blokování a / nebo redukci tohoto šumu k dosažení nejlepší kvality zvuku pro váš systém a nyní představil model mT-1000, který využívá technologii, která se v mnoha napájecích jednotkách nevyskytuje.

Model mT-1000 používá jedinečnou techniku ​​redukce šumu - speciálně tvarovaný filtrační blok instalovaný kolem elektrického vedení. Protože tato technika nepřidává filtry uprostřed elektrického vedení, nepotlačuje detaily a dynamiku hudby. Místo toho pracuje s vaším systémem a dodává přirozenou strukturu a živý zvuk vaší hudby.

Malé, nastavitelné, špičaté patky na mT-1000 jsou také navrženy tak, aby minimalizovaly vibrace a bránily dlouhodobému oděru.

Vynikající inteligentní design modelu mT-1000 - vyrobený z vysoce kvalitního hliníku - vám pomůže dokončit upgrade vašeho špičkového zvukového systému. MT-1000 je integrální zařízení pro jakýkoli digitální audio systém a zvýší hudební nuance ve vašem poslechovém zážitku.

Skladem
50 990 Kč
Kategorie: Napájení a filtrace
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu