sMS-200 NEO

NEZAPOMEŇTE NA MOŽNOST VÝJIMEČNÉHO UPGRADU:

SMS-200 NEO je nová generace mini síťového přehrávače s integrovanou deskou „Media Player Board“ vyvinutou s naší vlastní technologií.

Význam sMS-200 NEO pochází z dedikované procesorové desky ARM vyvinuté speciálně pro zvuk. Není to jako mnoho hotových procesorových desek na trhu nabízených s oslnivě nízkou cenou, ale ne příliš vysokou kvalitou zvuku, kvůli čemuž mnoho výrobců zvukových produktů zažívá zhoršení zvuku a jsou nuceni používat zbytečné funkce svých desek. Ne tak u sMS-200 NEO.

SOtM to vyvinul se zvukovým zvukovým výkonem v popředí, zbavil se všech nepotřebných funkcí a soustředil se na vysoce kvalitní zvukový tón za rozumnou cenu.
SMS-200 NEO je pečlivě navržen tak, aby poskytoval nejlepší kvalitu zvuku založenou na našich vlastních jedinečných technologiích vybudovaných od dob přehrávačů médií, a je pravděpodobně jediný schopný překonat současné síťové přehrávače na trhu, pokud jde o funkčnost.

Pokud jde o software přehrávače, jsou k dispozici Roon Ready, MPD, DLNA, SqueezeLite a další, stejně jako hudební soubory z externího paměťového zařízení USB, sdílené síťové složky a streamování. A další funkce lze snadno přidat pomocí aktualizace softwaru.

SMS-200 je jediný síťový přehrávač v této cenové kategorii, který poskytuje vysokou věrnost spolu s působivým zvukem. Nutí lidi volně si představit skutečnou scénu, kde byl generován původní zvuk.

Zažijte rozdíl a překvapení s sMS-200 NEO vyvinutým SOtM.

Skladem
15 990 Kč
Kategorie: Hudební servery a přehrávače
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu