sMS-200 NEO

NEZAPOMEŇTE NA MOŽNOST VÝJIMEČNÉHO UPGRADU:

SMS-200 NEO je nová generace mini síťového přehrávače s integrovanou deskou „Media Player Board“ vyvinutou s naší vlastní technologií.

Význam sMS-200 NEO pochází z dedikované procesorové desky ARM vyvinuté speciálně pro zvuk. Není to jako mnoho hotových procesorových desek na trhu nabízených s oslnivě nízkou cenou, ale ne příliš vysokou kvalitou zvuku, kvůli čemuž mnoho výrobců zvukových produktů zažívá zhoršení zvuku a jsou nuceni používat zbytečné funkce svých desek. Ne tak u sMS-200 NEO.

SOtM to vyvinul se zvukovým zvukovým výkonem v popředí, zbavil se všech nepotřebných funkcí a soustředil se na vysoce kvalitní zvukový tón za rozumnou cenu.
SMS-200 NEO je pečlivě navržen tak, aby poskytoval nejlepší kvalitu zvuku založenou na našich vlastních jedinečných technologiích vybudovaných od dob přehrávačů médií, a je pravděpodobně jediný schopný překonat současné síťové přehrávače na trhu, pokud jde o funkčnost.

Pokud jde o software přehrávače, jsou k dispozici Roon Ready, MPD, DLNA, SqueezeLite a další, stejně jako hudební soubory z externího paměťového zařízení USB, sdílené síťové složky a streamování. A další funkce lze snadno přidat pomocí aktualizace softwaru.

SMS-200 je jediný síťový přehrávač v této cenové kategorii, který poskytuje vysokou věrnost spolu s působivým zvukem. Nutí lidi volně si představit skutečnou scénu, kde byl generován původní zvuk.

Zažijte rozdíl a překvapení s sMS-200 NEO vyvinutým SOtM.

Skladem
13 490 Kč
Kategorie: Hudební servery a přehrávače
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení