sMS-200ultra + master clock

NEZAPOMEŇTE NA MOŽNOST VÝJIMEČNÉHO UPGRADU:

SMS-200ultra je upgradovaný síťový přehrávač vybavený speciální deskou přehrávače médií a vysoce výkonnými audiofilními hodinami, které vycházejí z dlouholetých zkušeností SOtM.

Vylepšení vynikajících recenzí a zpětné vazby od uživatelů sMS-200, sMS-200ultra byl navržen tak, aby zahrnoval hodiny sCLK-EX - srdce tohoto špičkového digitálního audio zařízení. Tato nová kombinace přináší výrazné zlepšení zvuku. Pokud jste si užívali skvělý výkon sMS-200, přidání sCLK-EX zlepší váš zážitek nad rámec obvyklých omezení tradičních malých zdrojových zařízení.

Pomocí možnosti konektoru hlavních hodin synchronizujte sMS-200ultra s externím zařízením hlavních hodin, jako jsou hodiny s rubidiovým krystalem. Tato funkce má potenciál předefinovat vaše vnímání zvuku od malých síťových přehrávačů.

SMS-200ultra je zařízení s digitální technologií, ale protože je založeno na hlubokém porozumění analogové technologii SOtM, lze jej definovat jako jedno z mála vysoce výkonných digitálních zvukových zařízení, které provádí vynikající analogový zvuk.

Díky špičkové technologii poskytující nově přizpůsobené srdce sMS-200 se zrodí sMS-200ultra. Zapůsobte na sebe opravdu krásnou hudbou.

Na dotaz
41 990 Kč
Kategorie: Hudební servery a přehrávače
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení