dCBL-BNC

Modely dCBL-BNC jsou mimořádně výkonné digitální kabely pro přenos signálů standardu AES3, které jsou používané jako hodinový takt a signály S / PDIF.

V závislosti na vaší aplikaci si můžete vybrat mezi 50 ohmovými a 75 ohmovými kabely. Vyberte dCBL-BNC50 pro impedanci 50 ohmů a dCBL-BNC75 nebo dCBL-COX75 pro impedanci 75 ohmů - konkrétní provedení, prosím, specifikujte v poznámce objednávky. Normálně se impedance 50 ohmů používá hlavně pro hlavní hodinový signál, impedance 75 ohmů se používá pro signál AES / EBU. 

Tyto kabely také přizpůsobují již dobře známý a osvědčený filtrační blok využívaný všemi kabely SOtM k dosažení maximální kvality reprodukce.

Pokud byste definovali hodinový signál jako jednoduchý digitální úhlový tvar vlny, který jednoduše opakuje 0 a 1, nedávali byste těmto kabelům žádný zvláštní význam. Protože však hodinový signál je součástí rozsáhlého analogového pole, které definuje čas, spíše než jen opakováním vln 0 a 1, stává se kvalita zvuku a hudební výsledky vyjádřené tak dobře provedenými digitálními kabely velmi zvláštními. SOtM dCBL-BNC vám mohou ukázat, jak čistý hodinový signál přenášený bez digitálního šumu proudícího po vodičích může přinést velké zlepšení a přechod na jinou úroveň kvality zvuku.

od 20 990 Kč
Kategorie: Kabely
Záruka: 2 roky
Délka: 1 m
Skladem
20 990 Kč
Délka: 1,5 m
Na dotaz
25 490 Kč
Délka: 2 m
Na dotaz
29 990 Kč

Popis produktu není dostupný

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení