dCBL-BNC

Modely dCBL-BNC jsou mimořádně výkonné digitální kabely pro přenos signálů standardu AES3, které jsou používané jako hodinový takt a signály S / PDIF.

V závislosti na vaší aplikaci si můžete vybrat mezi 50 ohmovými a 75 ohmovými kabely. Vyberte dCBL-BNC50 pro impedanci 50 ohmů a dCBL-BNC75 nebo dCBL-COX75 pro impedanci 75 ohmů - konkrétní provedení, prosím, specifikujte v poznámce objednávky. Normálně se impedance 50 ohmů používá hlavně pro hlavní hodinový signál, impedance 75 ohmů se používá pro signál AES / EBU. 

Tyto kabely také přizpůsobují již dobře známý a osvědčený filtrační blok využívaný všemi kabely SOtM k dosažení maximální kvality reprodukce.

Pokud byste definovali hodinový signál jako jednoduchý digitální úhlový tvar vlny, který jednoduše opakuje 0 a 1, nedávali byste těmto kabelům žádný zvláštní význam. Protože však hodinový signál je součástí rozsáhlého analogového pole, které definuje čas, spíše než jen opakováním vln 0 a 1, stává se kvalita zvuku a hudební výsledky vyjádřené tak dobře provedenými digitálními kabely velmi zvláštními. SOtM dCBL-BNC vám mohou ukázat, jak čistý hodinový signál přenášený bez digitálního šumu proudícího po vodičích může přinést velké zlepšení a přechod na jinou úroveň kvality zvuku.

od 24 000 Kč
Kategorie: Kabely
Záruka: 2 roky
Délka: 1 m
Skladem
24 000 Kč
Délka: 1,5 m
Na dotaz
28 790 Kč
Délka: 2 m
Na dotaz
33 590 Kč

Popis produktu není dostupný

Zpět do obchodu