dCBL-UF-SP (stříbro s napájením)

dCBL-UF-SP je nový stříbrný špičkový audio USB kabel s napájením a vybavený již dobře známým filtračním blokem použitým na slavném síťovém kabelu SOtM, dCBL-CAT7

Tento blok filtrů umožňuje přiblížit se a poslouchat podstatu hudby prostřednictvím systému USB odstraněním zbytečných prvků, které původně existovaly, ale dříve jste si jich v hudbě nevšimli. Je to důležitý faktor, díky kterému je dCBL-UF-SP velmi výjimečný, i když na trhu již existuje spousta kabelů USB.

Většina kabelů USB existujících kolem nás mohla spíše změnit povahu hudby, než celkově zlepšit kvalitu zvuku. Avšak dCBL-UF-S s kompletním filtračním blokem vyrobeným ze speciálního materiálu a speciální struktury přesahující typické technologie - je to skutečně špičkový audio USB kabel pro zlepšení kvality zvuku v audio systému USB.

Tento filtrační blok používaný v dCBL-UF-SP obohacuje zejména střední frekvence a projevuje se na ultra nízkých a vysokých frekvencích, takže hudba je slyšet velmi jasně a středy zní mnohem plodněji a bohatěji. A vede k tomu, že normální ploché a abstraktní prostředí poslechu je záznamovou scénou tím, že otevírá prostor a harmonicky dodává velmi složité textury nástroje. Určité rozsahy zvuku však nejsou příliš zdůrazněny a mají stabilní rovnováhu, takže dCBL-UF může konečně realizovat seriózní poslech hudby v audio systému USB.

Pokud jde o poskytování podstaty hudby, můžeme skutečně cítit a myslet si, že sdílíme emoce umělce, jako jsou radosti, zármutek, potěšení ze štěstí, a dCBL-UF-SP je ten, který má tyto emoce přiblížit.

Jako další možnost má volbu včetně napájecího vedení + 5V USB nebo bez napájecího vedení + 5V USB v závislosti na zařízení USB, ke kterému se připojujete. A poslední, výběrem správného typu drátu mezi mědí a stříbrem, je měď vynikajícím vyváženým výrazem a stříbro je mnohem podrobnější a relativně dynamické, hudební nuance by byla dodána k odlišnému výsledku ve vašem systému.

Audiosystém USB můžete optimalizovat výběrem dCBL-UF-SP s příslušnými možnostmi.

od 37 990 Kč
Kategorie: Kabely
Záruka: 2 roky
Délka: 1 m
Skladem
37 990 Kč
Délka: 1,5 m
Na dotaz
47 990 Kč
Délka: 2 m
Na dotaz
53 990 Kč

Popis produktu není dostupný

Zpět do obchodu