dCBL-UF-S (stříbro bez napájením)

dCBL-UF-S je nový špičkový stříbrný audio USB kabel bez napájecí sekce a je  vybavený již dobře známým filtračním blokem použitým na slavném síťovém kabelu SOtM, dCBL-CAT7

Tento blok filtrů umožňuje přiblížit se a poslouchat podstatu hudby prostřednictvím systému USB odstraněním zbytečných prvků, které původně existovaly, ale dříve jste si jich v hudbě nevšimli. Je to důležitý faktor, díky kterému je dCBL-UF-S velmi výjimečný, i když na trhu již existuje spousta kabelů USB.

Většina kabelů USB existujících kolem nás mohla spíše změnit povahu hudby, než celkově zlepšit kvalitu zvuku. Avšak dCBL-UF-S s kompletním filtračním blokem vyrobeným ze speciálního materiálu a speciální struktury přesahující typické technologie - je to skutečně špičkový audio USB kabel pro zlepšení kvality zvuku v audio systému USB.

Tento filtrační blok používaný v dCBL-UF-S obohacuje zejména střední frekvence a projevuje se na ultra nízkých a vysokých frekvencích, takže hudba je slyšet velmi jasně a středy zní mnohem plodněji a bohatěji. A vede k tomu, že normální ploché a abstraktní prostředí poslechu je záznamovou scénou tím, že otevírá prostor a harmonicky dodává velmi složité textury nástroje. Určité rozsahy zvuku však nejsou příliš zdůrazněny a mají stabilní rovnováhu, takže dCBL-UF může konečně realizovat seriózní poslech hudby v audio systému USB.

Pokud jde o poskytování podstaty hudby, můžeme skutečně cítit a myslet si, že sdílíme emoce umělce, jako jsou radosti, zármutek, potěšení ze štěstí, a dCBL-UF-S je ten, který má tyto emoce přiblížit.

Jako další možnost má volbu včetně napájecího vedení + 5V USB nebo bez napájecího vedení + 5V USB v závislosti na zařízení USB, ke kterému se připojujete. A poslední, výběrem správného typu drátu mezi mědí a stříbrem, je měď vynikajícím vyváženým výrazem a stříbro je mnohem podrobnější a relativně dynamické, hudební nuance by byla dodána k odlišnému výsledku ve vašem systému.

Audiosystém USB můžete optimalizovat výběrem dCBL-UF-S s příslušnými možnostmi.

od 26 390 Kč
Kategorie: Kabely
Záruka: 2 roky
Délka: 1 m
Skladem
26 390 Kč
Délka: 1,5 m
Na dotaz
31 790 Kč
Délka: 2 m
Na dotaz
35 990 Kč

Popis produktu není dostupný

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení