iSO-CAT7 Special Edition

Výjimečná verze izolátoru, doplněná o tři zvukově zcela odlišné LAN kabely pro možnost ladění.

Téměř všichni audiofilové mají zkušenosti s laděním audio systému pomocí různých kabelů nebo příslušenství, aby se zvýšila kvalita zvuku. Zejména ti lidé, kteří mají mnoho zkušeností s laděním zvuku, by si měli být dobře vědomi skutečností, že zvukový efekt, který lze přičíst tuningovému příslušenství nebo typu kabelu, je pokaždé výrazně jedinečný a odlišný.

Zvuky z těchto zařízení, jako jsou počítače nebo síťové přehrávače souborů, jsou především citlivěji ovlivňovány příslušenstvím, jako jsou kabely přímo připojené k systémovým zařízením. Ti vážení audiofilové, kteří používají počítač založený na filtru tX-USBexp nebo SATA & FAN od společnosti SOtM, mohli zažít vynikající zvukový výkon s naprosto jedinečným a odlišným způsobem SOtM nad rámec běžných typů vylepšení zvuku pomocí kabelů nebo tuningového příslušenství.

Taková nejmodernější metoda umožňuje dosáhnout dokonalého vylepšení zvuku, žádné vyladění zvuku, přiblížení se řešení pro vylepšení zvuku způsobem, který eliminuje prvky bránící dobrému zvuku se zaměřením na bod elektronické technologie, což je možné u většiny doplňkových produktů SOtM . Na rozdíl od procesu ladění zvuku jednoduchou výměnou zastaralých komponent, jako jsou elektrolytické kondenzátory, změny zvuku provedené pomocí jedinečného ladění SOtM neumožňují srovnání podle jakýchkoli standardů s jinými konvenčními postupy zlepšování zvuku.

Zatímco LAN port je jedním z prvků, které mnozí uživatelé považují za velmi důležité, skutečnost, s níž má rušení šumu způsobené LAN portem enormní účinek na zvuk systému ve skutečnosti, je často přehlížena. Možná i při čtení těchto informací může existovat určitá otázka, jak by LAN port rušil zvuk, lidé by brzy pocítili rozdíl ve vylepšení zvuku pomocí iSO-CAT6 pochopení toho, co jsou základní prvky při konfiguraci a špičkový zvukový zvukový systém využívající port LAN.

SOtM iSO-CAT6 může nabídnout určitá různá vylepšení zvuku v každém jiném aspektu v závislosti na zvukovém zvukovém systému příslušných uživatelů. Lepší konfigurace hi-end audiosystémů prvotřídní třídy však díky systému iSO-CAT6 dokáže zcela jasně pocítit rozdíl ve vylepšení zvuku, protože produkt je schopen hudebně vyjádřit zvukové podrobnosti ve všech zvukových rozsazích. Díky iSO-CAT6 mohou být milovníci hudby, kteří jsou velmi citliví na kolísání kvality zvuku, zaplaveni divokou touhou poslouchat hudební repertoáry, které doposud slyšela.

Troufáme si říci, že iSO-CAT6 je MUST-HAVE položkou pro celý audio systém využívající LAN port bez ohledu na cenu a hodnotu každého audio systému. Rovněž lepší vylepšení zvuku bude dosaženo, pokud použijete iSO-CAT6 společně s dCBL-CAT6 nebo dCBL-CAT7, LAN kabelem vyrobeným speciální technologií SOtM.

Všichni audiofilové jsou velmi pravděpodobně zaměstnáni vlastní touhou poslouchat dokonalý a nebeský zvuk hudby nad rámec běžného kvality poslechu hudby, který překračuje omezení vytvořená jejich zvukovými systémy. Jako první krok k naplnění této touhy, zatímco filtr tX-USBexp nebo SATA SOtM byl příznivě přijat s dobrou pověstí, že jde nad limit konvenčního hardwaru PC, nyní si SOtM iSO-CAT6 zaslouží výraz jako nová technologie převyšující hodnotu filtru tX-USBexp nebo SATA.

S SOtM iSO-CAT6 můžete cítit a užívat si originální hudební zvuk, který překračuje hranice audio systému PC nebo síťových audio systémů.

Skladem
28 990 Kč
Kategorie: Napájení a filtrace
Záruka: 2 roky
iSoCAT7 SE
Novinka

Speciální edice iSO-CAT7 SE se skládá z 1 filtračního bloku iSO-CAT7 a 3 různých barev kabelů CAT7 o délce 50 cm, každý kabel LAN má různé zvukové znaky, jako je uvedeno níže,

- Černý kabel : přináší vysoké rozlišení a dynamický zvuk.

- Šedý kabel: přináší zvukový charakter uprostřed černých a tmavě šedých kabelů.

- Tmavě šedá : přináší jemný a pohodlný zvuk.

 

Naše doporučení pro speciální edici iSO-CAT7,

Zkuste použít iSO-CAT6 Special Edition s dCBL-CAT7u, kombinace dCBL-CAT7u a iSO-CAT7 je nejlepší, co jsme zažili ve více audio systémech.

Zpět do obchodu