sPS-500 (s kabelem typu Y z čisté mědi)

NEZAPOMEŇTE NA MOŽNOST VÝJIMEČNÉHO UPGRADU:

Včetně 30 cm napájecího kabelu typu Y z čisté mědi.

Rozlišení, textury, transparentnost a artikulace zvuku jsou do značné míry ovlivněné tím, jak a jaká energie je dodávána do vašich zvukových zařízení. Což znamená, že napájecí jednotka ovlivňuje kvalitu zvuku celého audio systému a nikdy by neměla být považována za „pouze napájecí jednotku“.

SPS-500 je napájecí zdroj navržený speciálně pro vysoce kvalitní zvuk. Je postaven tak, aby eliminoval šum generovaný napájenými zařízeními a také aby odstraňoval šum vycházející ze zdroje střídavého proudu.

S využitím jedinečných technologií SOtM pro potlačení šumu a vylepšení zvuku a vysoce kvalitních zvukových komponent, které jsou již ověřeny v kvalitě zvuku, uslyšíte špičkový zvuk s dobře navrženým sPS-500.

sPS-500 si snadno poradí se širokou škálou vstupů střídavého proudu - výstupní napětí se může měnit na 7Vdc, 9Vdc, 12Vdc nebo 19Vdc v závislosti na výkonové specifikaci vašeho audio zařízení - a 50W výstup je dostatečně flexibilní, aby šlo být použit různé komponenty. Je také navržen tak, aby poskytoval stabilnější výkon přes obvody ochrany vstupu, výstupu, nadproudu a přehřátí.

Bohatá struktura a detailní, luxusní zvuk vytvořený technologií nového sPS-500 vytvoří s vaším zvukovým systémem nový zážitek z poslechu. Díky jedinečnému a působivému vnějšímu designu vyniká sPS-500 z davu. SPS-500 pomůže povýšit váš audio systém na další úroveň.

Na dotaz
24 990 Kč
Kategorie: Napájení a filtrace
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení