sPS-500 (základní provedení)

NEZAPOMEŇTE NA MOŽNOST VÝJIMEČNÉHO UPGRADU:

Rozlišení, textury, transparentnost a artikulace zvuku jsou do značné míry ovlivněné tím, jak a jaká energie je dodávána do vašich zvukových zařízení. Což znamená, že napájecí jednotka ovlivňuje kvalitu zvuku celého audio systému a nikdy by neměla být považována za „pouze napájecí jednotku“.

SPS-500 je napájecí zdroj navržený speciálně pro vysoce kvalitní zvuk. Je postaven tak, aby eliminoval šum generovaný napájenými zařízeními a také aby odstraňoval šum vycházející ze zdroje střídavého proudu.

S využitím jedinečných technologií SOtM pro potlačení šumu a vylepšení zvuku a vysoce kvalitních zvukových komponent, které jsou již ověřeny v kvalitě zvuku, uslyšíte špičkový zvuk s dobře navrženým sPS-500.

sPS-500 si snadno poradí se širokou škálou vstupů střídavého proudu - výstupní napětí se může měnit na 7Vdc, 9Vdc, 12Vdc nebo 19Vdc v závislosti na výkonové specifikaci vašeho audio zařízení - a 50W výstup je dostatečně flexibilní, aby šlo být použit různé komponenty. Je také navržen tak, aby poskytoval stabilnější výkon přes obvody ochrany vstupu, výstupu, nadproudu a přehřátí.

Bohatá struktura a detailní, luxusní zvuk vytvořený technologií nového sPS-500 vytvoří s vaším zvukovým systémem nový zážitek z poslechu. Díky jedinečnému a působivému vnějšímu designu vyniká sPS-500 z davu. SPS-500 pomůže povýšit váš audio systém na další úroveň.

Skladem
17 990 Kč
Kategorie: Napájení a filtrace
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu