eABS-200

SOtM eABS-200 je absorpční deska, chránící proti vniku elektromagnetickému rušení.

Funkce eABS-200 eliminují rušení EMI přeměnou dopadajícího EMI na jemné teplo. Tato vlastnost je zcela odlišná od těch, které se na trhu nazývají stínící materiál EMI, odrážejí EMI nebo blokují průnik EMI, ale eABS-200 provádí eliminaci záření EMI. Tloušťka eABS-200 je 1 mm a má tvar A4, podporuje eliminaci EMI v rozsahu až 6 G a patří k nejlepším absorpčním řešením o tloušťce 1 mm.

Způsob použití je jednoduchý, nařezaný na správnou velikost nebo tvar eABS-200 a připevněný uvnitř krytu produktu na horní, spodní desky na velkou plochu nebo na externí vstupní, výstupní konektory, IC nebo RAM.

Uživatelé se budou muset pokusit najít nejlepší umístění, aby dosáhli spokojeného zvuku pomocí eABS-200, místo aby připojovali list na velkou plochu najednou, po několika pokusech mohou uživatelé postupně ladit zvuk.

SOtM eABS-200 přinese zvukové změny hlavně v nižších frekvencích. Zlepší se struktura nástrojů ve střední šířce pásma a sykavý hlas bude hladší. Zbytečný zdůrazněný objem hlubokých frekvencí se zmenší, zato ale budou basy informativnější a rozmanitější. Najděte vhodný materiál na trhu a vytvořte si vlastní zvukové zařízení, abyste dosáhli své spokojenosti se SOtM.

Skladem
3 990 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu