tX-USBhub

Ti zákazníci, kteří mají zkušenosti s používáním tX-USB a tX-USBexp, což jsou hostitelské karty USB, by věděli, nakolik kvalita USB portu ovlivňuje zvukový zvuk.

Pokud je port tX-USBhub připojen k zařízením, jako je stolní PC, Mac mini nebo NUC, který není vybaven slotem PCI nebo PCI express, může nahradit funkce produktů tX-USB nebo tX-USBexp.

Funkce tX-USBhub lze jednoduše popsat jako rozbočovač USB 2.0, ale lze je dále podrobně popsat jako „Audio USB 2.0 Hub“ navržený a vyvinutý výhradně pro dosažení vysoké kvality pro USB audio zařízení využívající technologie používané v tX-USB a tX-USBexp, které poskytují vynikající kvalitu zvuku nepřekonatelnou a nesrovnatelnou s jinými běžnými rozbočovači USB.

- Ultra Low Noise Regulator: Extrémně nízkošumový napájecí obvod, navržený s ohledem na zvuky generované samotným napájecím obvodem.

- Hodiny s velmi nízkým chvěním: Vysoce přesný hodinový obvod zlepšující kvalitu zvuku snížením chvění ve zvukovém pásmu, které je pro lidi nejcitlivější.

- Aktivní potlačení šumu: Stabilizuje vibrace hodinové frekvence způsobené kolísáním napětí a šumem, takže produkuje nejlepší kvalitu zvuku.

- Dvoustupňový regulátor výkonu pro nejvyšší kvalitu zvuku.

- Přepínač zapnutí / vypnutí USB portu pro nejvyšší kvalitu zvuku.

- Filtr šumu signálu USB portu pro nejvyšší kvalitu zvuku.

- Vysoce výkonný kondenzátor pro lepší kvalitu zvuku.

- Napájení přes USB a tepelná ochrana pro bezpečný provoz.

Je možné připojit USB audio zařízení a externí úložná zařízení současně přes dva USB porty zabudované v produktu a umožnit výběr produktů přizpůsobených provozním podmínkám z vestavěného typu tX-USBhubIN pro instalaci uvnitř PC skříně nebo externího tX-USBhubEX pro samostatný provoz.

Také, pokud je tX-USBhub používán společně s napájením špičkové kvality, jako je sPS-500, a USB kabelem, jako je dCBL-UF, získáte lepší zvukovou kvalitu z vašeho audio systému USB.

Vyzkoušejte a zažijte vysoce kvalitní zvukový systém vytvořený novou myšlenkou a technologií s rozhraním tX-USBhub nad rámec stávajících kritérií pro PC produkty.

Skladem
10 915 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení