tX-USBhubEX

Ti zákazníci, kteří mají zkušenosti s používáním tX-USB a tX-USBexp, což jsou hostitelské karty USB, by věděli, nakolik kvalita USB portu ovlivňuje zvukový zvuk.

Pokud je port tX-USBhub připojen k zařízením, jako je stolní PC, Mac mini nebo NUC, který není vybaven slotem PCI nebo PCI express, může nahradit funkce produktů tX-USB nebo tX-USBexp.

Funkce tX-USBhub lze jednoduše popsat jako rozbočovač USB 2.0, ale lze je dále podrobně popsat jako „Audio USB 2.0 Hub“ navržený a vyvinutý výhradně pro dosažení vysoké kvality pro USB audio zařízení využívající technologie používané v tX-USB a tX-USBexp, které poskytují vynikající kvalitu zvuku nepřekonatelnou a nesrovnatelnou s jinými běžnými rozbočovači USB.

- Ultra Low Noise Regulator: Extrémně nízkošumový napájecí obvod, navržený s ohledem na zvuky generované samotným napájecím obvodem.

- Hodiny s velmi nízkým chvěním: Vysoce přesný hodinový obvod zlepšující kvalitu zvuku snížením chvění ve zvukovém pásmu, které je pro lidi nejcitlivější.

- Aktivní potlačení šumu: Stabilizuje vibrace hodinové frekvence způsobené kolísáním napětí a šumem, takže produkuje nejlepší kvalitu zvuku.

- Dvoustupňový regulátor výkonu pro nejvyšší kvalitu zvuku.

- Přepínač zapnutí / vypnutí USB portu pro nejvyšší kvalitu zvuku.

- Filtr šumu signálu USB portu pro nejvyšší kvalitu zvuku.

- Vysoce výkonný kondenzátor pro lepší kvalitu zvuku.

- Napájení přes USB a tepelná ochrana pro bezpečný provoz.

Je možné připojit USB audio zařízení a externí úložná zařízení současně přes dva USB porty zabudované v produktu a umožnit výběr produktů přizpůsobených provozním podmínkám z vestavěného typu tX-USBhubIN pro instalaci uvnitř PC skříně nebo externího tX-USBhubEX pro samostatný provoz.

Také, pokud je tX-USBhub používán společně s napájením špičkové kvality, jako je sPS-500, a USB kabelem, jako je dCBL-UF, získáte lepší zvukovou kvalitu z vašeho audio systému USB.

Vyzkoušejte a zažijte vysoce kvalitní zvukový systém vytvořený novou myšlenkou a technologií s rozhraním tX-USBhub nad rámec stávajících kritérií pro PC produkty.

Skladem
10 990 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu