tX-USBultra

NEZAPOMEŇTE NA MOŽNOST VÝJIMEČNÉHO UPGRADU:

Možná jste slyšeli někoho říkat nebo si říkat něco jako „to zní analogově“ nebo „to zní hudebně“, když posloucháte velmi dobrý zvuk.

Takové výrazy bývají použity k popisu zvuku, který je blízký skutečnému kouzlu na skutečném pódiu, nebo který je místo toho vyjádřen v hudebních nuancích. Ať už se jedná o první nebo druhý výraz, význam těchto výrazů by mohl mít smysl pouze tehdy, když pocity velmi oddaného a dynamického živého vystoupení dosáhnou našich uší a dotknou se našich myslí.

U většiny zvukových systémů je však velmi obtížné zažít takové kouzlo nebo hudební nuance a ve skutečnosti je dokonce obtížné dosáhnout takového zvuku pomocí ultra špičkových zvukových systémů.

Takže SOtM se k překonání takových situací vyvíjí z filtrů SATA, řady karet tX-USB a dalšího vybavení od doby, kdy se lidé poprvé začali věnovat poslechu z počítače. Ty se dnes usadily jako podstatná součást digitálního zvuku, ale stále je fakt, že je třeba ještě mnoho překonat, aby se zlepšila kvalita zvuku.

Tváří v tvář této skutečnosti je tX-USBUltra navržen tak, aby dosáhl cíle zlepšené kvality zvuku. Funguje jako rozbočovač pro příjem a distribuci zvukových signálů USB, ale regeneruje signál USB AUDIO pomocí vysoce výkonného modulu super hodin, sCLK-EX, nainstalovaného uvnitř produktu, takže zvuk může být lepší než jakýkoli jiný zvukový produkt USB.

Středně a nízké frekvence zní velmi hluboko, podrobně a upřímně, vysoké frekvence zní extrémně jemně a otevřeně a střední rozsah vám dává průhlednost, kterou jste nikdy předtím neslyšeli, a dává vám velmi přirozenou a pevnou strukturu poslechu.

Vylepšení zvuku s tX-USBUltra lze slyšet i v ultra špičkovém audio systému, lze jej jednoduše považovat za nejlepší USB audio zařízení doposud.

Ať je to cokoli, v jakémkoli oboru je velmi obtížné překročit jakýkoli limit. Srdcem tohoto produktu jsou vestavěné super hodiny sCLK-EX, které byly vyvinuty v průběhu let a umožňují vám zažít zcela novou řadu zvuků a představit vám, jak překonat zvuk.

TX-USBultra ukáže důkladným výzkumem pokročilé zvukové technologie, jak vylepšit kvalitu zvuku a zlepšit důstojnost hudby.

Skladem
34 990 Kč
Kategorie: SÉRIE
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu