tX-USBultra

NEZAPOMEŇTE NA MOŽNOST VÝJIMEČNÉHO UPGRADU:

Možná jste slyšeli někoho říkat nebo si říkat něco jako „to zní analogově“ nebo „to zní hudebně“, když posloucháte velmi dobrý zvuk.

Takové výrazy bývají použity k popisu zvuku, který je blízký skutečnému kouzlu na skutečném pódiu, nebo který je místo toho vyjádřen v hudebních nuancích. Ať už se jedná o první nebo druhý výraz, význam těchto výrazů by mohl mít smysl pouze tehdy, když pocity velmi oddaného a dynamického živého vystoupení dosáhnou našich uší a dotknou se našich myslí.

U většiny zvukových systémů je však velmi obtížné zažít takové kouzlo nebo hudební nuance a ve skutečnosti je dokonce obtížné dosáhnout takového zvuku pomocí ultra špičkových zvukových systémů.

Takže SOtM se k překonání takových situací vyvíjí z filtrů SATA, řady karet tX-USB a dalšího vybavení od doby, kdy se lidé poprvé začali věnovat poslechu z počítače. Ty se dnes usadily jako podstatná součást digitálního zvuku, ale stále je fakt, že je třeba ještě mnoho překonat, aby se zlepšila kvalita zvuku.

Tváří v tvář této skutečnosti je tX-USBUltra navržen tak, aby dosáhl cíle zlepšené kvality zvuku. Funguje jako rozbočovač pro příjem a distribuci zvukových signálů USB, ale regeneruje signál USB AUDIO pomocí vysoce výkonného modulu super hodin, sCLK-EX, nainstalovaného uvnitř produktu, takže zvuk může být lepší než jakýkoli jiný zvukový produkt USB.

Středně a nízké frekvence zní velmi hluboko, podrobně a upřímně, vysoké frekvence zní extrémně jemně a otevřeně a střední rozsah vám dává průhlednost, kterou jste nikdy předtím neslyšeli, a dává vám velmi přirozenou a pevnou strukturu poslechu.

Vylepšení zvuku s tX-USBUltra lze slyšet i v ultra špičkovém audio systému, lze jej jednoduše považovat za nejlepší USB audio zařízení doposud.

Ať je to cokoli, v jakémkoli oboru je velmi obtížné překročit jakýkoli limit. Srdcem tohoto produktu jsou vestavěné super hodiny sCLK-EX, které byly vyvinuty v průběhu let a umožňují vám zažít zcela novou řadu zvuků a představit vám, jak překonat zvuk.

TX-USBultra ukáže důkladným výzkumem pokročilé zvukové technologie, jak vylepšit kvalitu zvuku a zlepšit důstojnost hudby.

Skladem
29 690 Kč
Kategorie: SÉRIE
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení