Bridge of Silence 2.0.

Bridge of Silence 2.0

 

Bridge of Silence 2.0 je vyvinut pro zvýšení čistoty zvuku, tím že  snižuje elektromagnetické rušení na minimum a zamezuje  kontakt s podlahou.

Bridge of Silence 2.0 je vyroben z betonu, který je těžký, aby kabel zůstal rovný, a nepravidelné směsi, která snižuje statickou elektřinu a zvyšuje čistotu .

Je určen jak pro reproduktorové kabely,  signálové a silové.

1 balení= 2ks.

6 190 Kč
Kategorie: Solid Tech
Záruka: 2 roky
Bridge of Silence 2.0.
Novinka Tip
počet: 2 ks
Skladem
6 190 Kč

 

Solid Tech Bridge of Silence 2.0 je vyvinut pro zvýšení čistoty zvuku.

Je vyroben z betonu, který je těžký, aby udržel kabel rovný, a nepravidelné směsi, která snižuje statickou elektřinu a zvyšuje čistotu zvuku.

  • Snížené rušení: Umístění kabelů přímo na podlahu nebo v kontaktu s povrchy může vést k rušení vibracemi a elektromagnetickými poli. Bridge of Silence  zvedají kabely, snižují možnost rušení a zachovávají integritu signálu.
  • Vylepšené proudění vzduchu: Zvednutí kabelů může zlepšit proudění vzduchu kolem nich, což zabrání hromadění tepla a potenciálnímu zhoršení kvality signálu v průběhu času.
  • Prevence poškození kabelů: Udržování kabelů nad podlahou zabrání jejich šlápnutí nebo zachycení, čímž se sníží riziko poškození a zajistí se dlouhá životnost.
  • Vylepšená estetika: Zvedáky kabelů přispějí k čistšímu a organizovanějšímu vzhledu zvukového nastavení, zejména pokud je třeba kabely vést přes místnost nebo kolem nábytku.
  • Výhody zvuku: Bridge of Silence  zlepší kvalitu zvuku minimalizací vibrací a rušení, vyvýšené kabely mají za následek čistší a detailnější reprodukci zvuku. Kabely umístěné na podlaze jsou ovlivňovány vnějšími a vnitřními vibracemi, které snižují  čistotu zvuku. Použitím Bridge of Silence 2.0 jsou kabely podepřeny vysoce kvalitním o-kroužkem, který snižuje vnější a vnitřní vibrace na minimum,

Technické detaily:

  • Prodává se v párech
  • Hmotnost: 0,65kg/ks
  • Rozměry: 165x82x80mm (DxŠxV)

Jedná se o druhou generaci kabelových podpěr uvedené na trh v roce 2024.

Zpět do obchodu