sPA-1000

Výkonový zesilovač je základním zařízením pro stavbu zvukových systémů s jeho rolí v procesu ovládání reproduktorů. Od zavedených elektronek po inovativní zesilovače třídy D, který se v současné době nazývá digitální zesilovač, se technologie zesilovače pro zesilovače dramaticky vyvinula.

Ačkoli se někteří domnívají, že digitální zesilovače nejsou dostatečné jako špičková zvuková zařízení, to založené na jedinečných technologiích SOtM, sPA-1000 bude tím, kdo může tuto předpojatost prolomit.

Protože jsme navrhli zesilovací modul třídy D pro sPA-1000, což se nepodobá většině zesilovačů třídy D, které používají připravené moduly několika standardními společnostmi, znamená to, že sPA-1000 se ve své podstatě liší od ostatních a může je překonat.

Zejména sPA-1000 používá na výkonovém obvodu technologii stabilizace napájení, která odstraňuje jev problematického čerpání energie - při přehrávání hudby z reproduktoru se generuje elektromotorická síla, která mění napájecí napětí - a díky tomuto speciálnímu napájecímu obvodu zvuk může být přirozenější a vkreslí více detailů. Nejdůležitější ze všeho je, že můžete přehrávat hudbu s velmi přesnými nízkými a středními frekvencemi.

Kromě toho byl ze vstupního stupně do výstupního stupně reproduktoru použit plně symetrický signálový obvod, který eliminuje šum zevnitř i zvenčí produktu.

Takové speciální technologie aplikované na sPA-1000 jsou velkou výhodou produktů, které se sotva nacházejí v jakémkoli jiném zesilovači třídy D. Tyto techniky vám dávají šanci přiblížit se podstatě hudby jasným vyjádřením nuancí hraní účinkujících.

Produkty Ultimate společnosti SOtM jsou doplněny jednoduchým a moderním designem, který byl ověřen prostřednictvím několika ocenění za design. Celý ultimátní systém lze dokonale sestavit tak, aby si vychutnal ten nejlepší zvuk s dokonalými tvary.

Na dotaz
121 990 Kč
Kategorie: Zesilovače
Záruka: 2 roky
Zpět do obchodu